Запрошуємо Вашу дитину стати учасником масштабного дитячого концерту!

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ВАЖЛИВОЇ МЕТИ КОНЦЕРТУ!

Діти України сильні і талановиті, навіть якщо життя приносить нові випробування! Навіть у скрутні, “темні” обставини, ми знаємо як “наповнити життя кольором” за допомогою музики, позитивних емоцій та сенсів!
Тематика концерту має актуальний зміст на сьогодні. Наші креативні режисери та сценаристи вирішили сміливо об’єднати два світи: казковий “Дісней” та реальний світ з проявленням певних обставин непростого часу, через який проходять зараз діти України
За допомогою пісень казкових популярних персонажів діти-артисти покажуть глядачам та гостям концерту, що крізь будь-які обставини ідучи з вірою у себе та в свої сили можна подолати усі перешкоди та об’єднатися заради великої мети!

Illustration

Ваша дитина може бути тут!

Так проходив перший показ концерту у грудні 2023 року на великій сцені Опертного театру для дітей та юнацтва! У концерті приймали участь 172 дитини з різних куточків України, які виступали як соло, так і у групах, а також із танцювальними, хоровими та цирковими колективами!

Бажаєте записатися на кастинг* або дізнатися подробиці?

Залиште Ваші контактні дані, ми зателефонуємо у найближчий час!*кастинг проходить за попереднім записом у Академії до 10.03.2024

Дякуємо!

Ми зв'яжемся з Вами найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.

ЩО ОТРИМАЄ ВАША ДИТИНА, ПРИЙМАЮЧИ УЧАСТЬ У КОНЦЕРТІ?

Illustration

Розвиток творчих навичок та впевненості у собі
в інтенсивному форматі

Illustration

Досвід виступу на професійній сцені перед великою аудиторією

Illustration

Брендований кубок та диплом після виступу

Illustration

Подарунки та приємні сюрпризи від партнерів
“Академії "RESONANCE"

Illustration

Знайомство та сумісні репетиції з партнерськими колективами: акробати, музиканти та учасники хорових, танцювальних колективів!

Illustration

Запис пісні на студії звукозапису, цей аудіофайл залишиться
з Вами на все життя

Illustration

Професійний фотозвіт та відеозапис концерту, який також
буде розміщений на соціальних платформах
“Академії "RESONANCE"

Illustration

Можливість участі в інтерв’ю для запрошених представників телеканалів та друкованих видань

ТАК ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ ПОКАЗ КОНЦЕРТУ!

Наші результати у цифрах

We are very happy about our achievements and don't hide them

10

років досвіду у організації масштабних дитячих концертів, мюзіклів та кліпів

2823

задоволених кліентів

958

Cups of bracing coffee

172

дитини учасника першого показу концерту "ПОДОРОЖ У СВІТ КАЗОК"

Illustration

КОМАНДА ПРОЄКТУ

Команда “Академії музичних мистецтв “Resonance”є організатором багатьох музичних проєктів, у тому числі з глибокою соціальною місією! За нашими плечима багаторічний досвід в організації дитячих мюзиклів, зйомок кліпів та новорічних шоу!
В підготовці концерту та в організації виступів приймає участь команда справжніх професіоналів! Кваліфіковані викладачі з вокалу, хореографії та акторської майстерності, режисери, звукорежисери, адміністратори та координатори, фото/відеооператори і не тільки!


Illustration

Світлана Ковальова

● Засновник та керівник Академії● Організатор всіх проєктів та кліпів● 18 років професійної музичної освіти (Вища музична освіта)● Діючий викладач вокалу для дітей та дорослих, 15 років досвіду вокального тренера

Illustration

Тетяна Ковальова

● Співзасновник Академії● PR та креативний директор● 12 років досвіду управління освітніми проектами● 18 років професійної музичної освіти та концертної діяльності (Вища музична освіта)

Illustration

Максим Голосков

● автор сценарію ● головний режисер● Вища режисерська освіта● педагог з акторської майстерності 

Illustration

Сергій Безуглий

● Звукорежисер Академії● 13 років досвіду в сфері звукорежисури● Керівник студії звукозапису “Farwater Records”● Викладач зі звукорежисури

Illustration

Катерина Іващенко

● Викладач вокалу індивідуальних та групових занять для дітей та дорослих; викладач вокалу для дітей напрямку SHOW GROUP● 18 років професійної музичної освіти (Вища музична освіта)● 10 років досвіду вокального тренера

Illustration

Ярослава Сотіна

● Викладач сучасної хореографії у стилі Pop Dance для дітей від 4 років; хореографії для дітей напрямку SHOW GROUP, а також Barre & stretching для дорослих● 18 років професійної педагогічної освіти (Вища освіта), 25 років танцювального досвіду ● 11 років викладацького та тренерського досвіду дітей віком від 3-х років та дорослих

Illustration

Юлія Протоковило

● Старший адміністратор● Менеджер по роботі з клієнтами● 3 роки досвіду менеджменту освітніх проєктів

Illustration

Христина Марченко

● ........● .● 10 років танцювального досвіду

ПРОВЕДЕННЯ КОНЦЕРТУ ЗАПЛАНОВАНО У ОДНОМУ З НАЙВІДОМІШИХ ТЕАТРІВ КИЄВА!

Для Вашого комфорту:

● Розташування в історичному серці міста● Велика оперна сцена з кулісами, де зазвичай виступають відомі артисти● Затишний оновлений зал із мʼягкими кріслами 

● Оренда театру на весь день концерту● Фотозона з брендволом театру опери та балету● Зона кафе зі смачним меню

● Простора зона гардеробу● Чотири гримерні кімнати із дзеркалами та роздягальнями для комфортного перебування всіх артистів● Окремий вихід до ст. метро Контрактова площа у разі небезпеки (2 хв)

● Наявність теплого та комфортного укриття на 150 місць в самому театрі● Наявність генератору на випадки відключення електроенергії

Наші партнери

Бажаєте стати партнером?

Pick a plan

Compare all available plans to choose the one that will best meet your requirements.

Make a payment

Choose the most suitable payment method. We guarantee the security of all payments.

Enjoy our products

Get access to all available features and start attracting clients straight away.

Ви можете стати учасниками наших різних проєктів!

Музика та творчість не мають меж! Кожен наш проєкт чи кліп - це унікальний формат та якісний результат! А для кожного учасника - це незабутні враження та безцінний досвід! Ми любимо те, що робимо та заряджаємо цим усіх!

Відповіді на питання

 • Що потрібно, щоб записатися на кастинг?

  Так, звісно! Наші викладачі знають, як зробити Ваше навчання на будь-якому музичному та творчому курсі ДОСТУПНИМ та ЦІКАВИМ, не зважаючи на вік та початкові здібності! Якщо у Вас є сумніви, Ви завжди можете скористатися консультацією наших спеціалістів. 

 • Як проходить кастинг?

  Пробне заняття чи консультація потрібні для знайомства з потенційним викладачем, а також для аналізу Ваших здібностей та навичок, з'ясування цілей і завдань, щоб надати зворотній зв'язок та рекомендації щодо подальшого навчання з напрямку, який Вас зацікавив. 

 • Чи буде підготовка до виступу на концерті? 

  Так, звісно! Одним із важливих принципів якісного навчання в Академії є постійний зворотній зв'язок з батьками. Для нас також важливо, щоб Ви познайомилися з нашими викладачами ближче, побачили рівень організації заняття та його та зміст.

 • Хто готує дітей до виступу?

  Кожна людина має певні індивідуальні особливості, можливості та бажання, тому це може визначити більш точніше тільки педагог. В академії розроблена спеціальна авторська програма, спрямована на інтенсивний розвиток, тому якщо регулярно займатися, в середньому через 2-3 місяці можна побачити перші результати занять.

 • Чи працюєте під час повітряних тривог? Як організована безпека у приміщенні? 

  Академія знаходиться у великому підвальному приміщенні з товщиною стін близько одного метра та має два окремих виходи. Тому ми маємо можливість працювати під час повітряних тривог. Та якщо тривога застала Вас до чи після занять - Ви можете перебувати у нас до її закінчення.

 • Чи готують ....................

  Звичайно, головне старання та бажання учня! Всі добре підготовлені учні виступають на відкритих концертах Академії, мюзиклах, конкурсах, знімаються у кліпах. Це є невід'ємною частиною нашої програми навчання та кожний викладач розуміє цінність досвіду для учня - виступити перед публікою.

Залишились ще питання?

Залиште Ваші контактні дані та ми зателефонуємо Вам у найближчий час!

Дякуємо!

Очікуйте на зв'язок від нашого адміністратора найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.

Головна філія

м.Київ, вул.Володимирська, 79-А, цокольний поверх, вхід зі зворотнього боку будинку
+38 (050) 019 49 18Telegram / Viber
moc.liamg%40viyk.ecnanoser

Графік роботи Пн-Сб з 11.00 до 20.00

Made with